مقایسه گوشی شیائومی و هواوی

کیفیت شیائومی بهتره یا هواوی

جامع ترین مقایسه بین گوشی های شیائومی و هواوی

امروزه با پیشرفت علم و فناوری، اکثر شرکت های سازنده موبایل در جهان، توانسته اند موبایل های خود را تا جایی که امکان دارد در بالاترین سطح کیفیت، تولید کنند. در این میان شرکت های هواوی و شیائومی نیز از این دست شرکت ها می باشند. محصولات این دو شرکت بسیار متنوع می باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد ولی اگر ما بخواهیم مقایسه گوشی هواوی و شیائومی را انجام بدهیم، باید چندین نکته را رعایت کنیم و در قالب چند موضوع، آن را با هم مقایسه کنیم. زیرا مقایسه این دو برند، فقط در قالب یک موضوع و حتی در یک زمینه، نمی تواند مقایسه ای جامع باشد و انتخاب درست را به ما نشان بدهد.

به طور کلی گوشی های هواوی و شیائومی در چند سال اخیر توانسته اند گوشی های با کیفیت و پر از امکانات جدید را تولید و در بازار ارائه کنند. محصولات این برند های مشهور علاوه بر کیفیت و کارکرد بالا، از جلوه های ظاهری بالایی هم برخوردار می باشد. به همین منظور اگر شما بخواهید مقایسه گوشی هواوی و شیائومی را به طور کامل و همزمان انجام بدهید، ما به شما توصیه می کنیم تا مطالبی که در ادامه این مقاله برای شما بیان کرده ایم را مطالعه کنید و اگر قصد خرید از این دو برند محبوب را دارید، با اطلاعات کامل تری برای خرید خود اقدام کنید و محصولی را انتخاب کنید که دارای کیفیت و طول عمر بیشتری برای شما باشد.

مقایسه گوشی شیائومی و هواوی

  • کنترل قوی تر

اگر بخواهیم در مورد کنترل قوی تر مقایسه گوشی هواوی و شیائومی را انجام دهیم، باید به این نکته اشاره کنیم که شرکت هواوی نسبت به شرکت شیائومی از کنترل قوی تری بر خط تولید گوشی های خود برخوردار می باشد. وقتی صحبت از سرعت تحقق و خدمات می شود، قطعا نباید شیائومی را برتر از هواوی دانست زیرا شرکت هواوی به دلیل داشتن امکانات انبار و تحقق محلی، از سرعت تحقق و خدمات بیشتر و قوی تری نسبت به شیائومی برخوردار هست. بنابراین شرکت هواوی نسبت به شیائومی، دارای کنترل قوی تر در زمینه خط تولید گوشی های خود و ارائه خدمات می باشد.

مقایسه گوشی هواوی و شیائومی

  • شهرت بیشتر در زمینه معرفی محصولات

یکی از راه های مقایسه گوشی هواوی و شیائومی، دانستن این نکته است که کدام یک از این دو برند محبوب، دارای شهرت بیشتری می باشد. شرکت شیائومی سعی کرده است تا یک ستاره فوق العاده که در گذشته معاون اصلی محصولات اندروید گوگل بوده است را در تیم خود استخدام کند. همین فرد تاثیر فوق العاده ای را در روند افزایش شهرت و حتی فروش محصولات این برند دارد. ولی در مقابل شرکت هواوی از یک سخنگو و حتی چهره مشهور برای فروش محصولات خود بی بهره است و این نکته باعث می شود که شرکت شیائومی نسبت به هواوی از شهرت بیشتر برخوردار باشد. به همین منظور داشتن یک چهره مشهور و محبوب در این زمینه، می تواند به فروش و شهرت محصولات شرکت به طور شگفت انگیزی بیفزاید.

  • سرعت و خدمات

همان طور که در بالا هم به این نکته اشاره کردیم محصولات شیائومی با سرعت و خدمات خوبی وارد بازار می شوند ولی شرکت هواوی برای فروش محصولات خود، دارای سرعت و خدمات بیشتری در جهت پذیرش و ارسال سفارش های آنلاین مشتری ها می باشد. به همین منظور شرکت هواوی نسبت به شیائومی از سرعت و خدمات بیشتر در زمینه دریافت سفارش آنلاین دارد و این یک امتیاز مثبت برای این برند محبوب در نظر گرفته می شود. پس مقایسه گوشی هواوی و شیائومی بر اساس سرعت و خدمات به صورت آنلاین به نفع برند هواوی تمام می شود.

شیائومی یا هواوی؟ کدام بهتر است

  • خدمات پس از فروش

اگر بخواهیم مقایسه گوشی هواوی و شیائومی را در زمینه خدمات پس از فروش این دو برند انجام بدهیم، با یک نگاه دقیق و عمقی، مشاهده خواهیم کرد که شیائومی دارای 6 مرکز خدمات در مالزی می باشد و در نقطه مقابل آن، شرکت هواوی 16 مرکز برای ارائه خدمات در نقطه های مختلف دارد. در نتیجه به خوبی می توان به این موضوع پی برد که شرکت هواوی با توجه به بیشتر بودن مراکز خدماتش نسبت به شیائومی، می تواند خدمات پس از فروش بیشتر و بهتری را در کمترین زمان ارائه بدهد و این موضوع باعث می شود تا افرادی که خدمات پس از فروش برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است، به سراغ برند هواوی رفته و از این محصولات تهیه کنند.

کیفیت شیائومی بهتره یا هواوی

  • رویکرد های تجاری

در واقع آخرین موضوعی که برای مقایسه گوشی هواوی و شیائومی باقی می ماند، مشاهده رویکرد های تجاری بین این دو شرکت می باشد. به نظر می رسد که شیائومی در روند رویکرد های تجاری خود یک مقدار جلو تر می باشد. آن ها همواره در تلاش هستند تا سهم بازار بین المللی و درآمد خود را هر چه سریع تر به دست آورند. در نقطه مقابل شرکت هواوی که از قدیمی ترین تولید کنندگان تلفن های همراه می باشد و از سرمایه بسیار زیادی برخوردار است، همواره در تلاش است تا بتواند رویکرد های تجاری خود را بهبود ببخشد. در نتیجه شما می توانید با مقایسه ای بین حضور فعال این دو برند در بازار جهانی، تشخیص دهید که کدام یک دارای رویکرد تجاری بیشتری می باشد.

بنابراین شما برای این که از بین تنوع محصولات این دو شرکت، در نهایت یکی از آن ها را انتخاب کنید، باید حتما مقایسه گوشی هواوی و شیائومی را انجام دهید. همان طور که در بالا هم اشاره کردیم این مقایسه فقط در یک زمینه انجام نمی شود و شما می بایست که سعی کنید تا این مقایسه را در زمینه های مختلف و متنوع انجام بدهید و پس از یک نتیجه گیری مطلوب، برای خرید تلفن همراه خود اقدام کنید.

ما در این مقاله سعی کرده ایم تا یک مقایسه کلی بین این دو برند را در زمینه های سرعت و خدمات سفارش آنلاین، خدمات پس از فروش، رویکرد های تجاری، شهرت بیشتر و کنترل قوی تر بر خط تولید محصولات برای شما انجام دهیم. شما با مطالعه کامل و دقیق این مقاله، می توانید برای خرید گوشی شیائومی و یا خرید گوشی هواوی براساس نیاز خود انتخاب کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *